Site Overlay

Kobiece warsztaty gotowania – relacja foto

Zorganizowanie warsztatów dedykowanym kobietom chodziło za mną od dawna, kiedy w końcu wymyśliłam ich formułę, ogarnęłam termin i wszystkie przygotowania, okazuje się, że… już to za nami 🙂

Mimo, że od tego wydarzenia minęło już kilka dni, ja nadal jakoś nie mogę znaleźć słów, by opisać jak było to dobre i potrzebne spotkanie. Jak każda Wasza historia poruszyła we mnie tę moją część, która pierwsza wyrywa się do zaopiekowania i wsparcia, ale i jednocześnie opowiedzenia, że proste i małe kroki są mega skuteczne.

Pierwszym sukcesem jest już zatrzymanie się i dostrzeżenie, że „chciałabym, aby było lepiej, chciałabym dobrze się czuć”. Kolejne kroki, stopniowe ich wdrażanie, przyglądanie się najmniejszym zmianom ale i faktyczne zwrócenie się ku swojej cykliczności przynosi ulgę, zwiększa świadomość swojego ciała, a w rezultacie może stać się kluczem do bycia w pełni spełnioną i szczęśliwą kobietą.

A jak kobiece warsztaty gotowania wyglądały w praktyce?

Był krótki wstęp do pracy z cyklicznością, była przestrzeń na to, by każda z uczestniczek podzieliła się swoją historią, mega ważny wykład psychodietetyczki Teresy Majewskiej na temat ogólnych zasad odżywiania oraz odżywiania w poszczególnej fazie cyklu! Bo to właśnie o to chodzi, by zyskać świadomość tego, kiedy zasilać i wzmacniać organizm, kiedy odbarczać czy przełamywać zastoje! Te zasady są bardzo logiczne i pozwalają wyeliminować lub zminimalizować dysharmonie z jakimi się borykamy.

A potem wspólnie gotowałyśmy dania dedykowane każdej fazie 🙂 Cudowne to było gotowanie, oparte na współpracy i czułości. I największa satysfakcja na koniec, kiedy mogłyśmy razem zasiąść przy stole!

Czuje się bardzo wdzięczna każdej kobiecie, która zdecydowała się wziąć udział w warsztacie – Ani, Dominice, Agacie, Zuzi i Gosi. Teresie za mega profesjonalne wsparcie merytorycznie, fotografce Dominice za wspaniałe zdjęcia, Jance za przestrzeń, w której mogłyśmy to wszystko kreować!

Dziękuję szczególnie mojej siostrze, która zdecydowała się na udział i dała mi mega dużo wsparcia!

Jestem też bardzo zainspirowana do dalszych działań, o których będę Was informować niebawem 🙂

A po więcej zdjęć autorstwa Dominiki Kurowskiej zapraszam na swojego facebooka i instagrama!

Fotorelacja z KOBIECYCH WARSZTATÓW GOTOWANIA

autorką zdjęć jest Dominika Kurowska 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *