Site Overlay

O mnie

Nazywam się Karolina Tamioła, i jestem tu po to, żeby asystować Ci w zmianach nawyków żywieniowych.

Swoją pasję, którą jest gotowanie uczyniłam swoją pracą – zaczynałam na Islandii, potem przez 2 lata pracowałam w jednej z wegetariańskich restauracji w Warszawie, obecnie tworzę projekt, który ma na celu pomoc w zmianie nawyków żywieniowych, by te stały się drogą ku zdrowszemu życiu.

Z własnego doświadczenia wiem, że dobrym i wartościowym  jedzeniem możemy poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Wybierając produkty lokalne i roślinne robimy również krok w stronę globalnych zmian, które mają na celu ochronę naszej planety oraz uchronienia przed śmiercią czujących stworzeń. Dokonując mądrych wyborów żywieniowych przyczyniamy się do wielowymiarowych zmian – zasilamy siebie, wspieramy planetę i ratujemy zwierzęta. Ta droga jest mi bardzo bliska, dlatego bardzo chcę się tym dzielić ze wszystkimi, którzy czują, że chcieli by coś zmienić ale nie wiedzą jak, nie mają pomysłu od czego zacząć. Zmian, które zachodzą w nas po tym jak uważniej spojrzymy na siebie i otaczający nas świat, jest bardzo dużo. Wrażliwość i współczucie jakie się w nas wykształcają, pozwalają nam spokojniej przejść przez życie, i z większą odwagą pokonywać trudności, które się na naszej drodze pojawiają.

Zapraszam na warsztaty gotowania dla kobiet 18.03

To wszystko pociągnęło mnie w stronę Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i uzmysłowiło, jak ogromną terapeutyczną wartość ma to, co serwujemy sobie na talerzach. Studia nad dietetyką wg TMC pokazały mi, że każdy z nas jest inny i wymaga innego podejścia, że liczenie kalorii nie ma sensu, testowanie kolejnych diet-cudów mija się z celem. Najważniejszy jest powrót do naszego naturalnego rytmu i uważne słuchanie potrzeb swojego ciała. Tylko tyle i aż tyle!

Dlatego jeśli chcesz coś zmienić dla siebie i swoich bliskich, zacząć pysznie i zdrowo gotować w domu nie tracąc na to długich godzin, ograniczyć spożywanie mięsa i wprowadzić więcej roślinnych produktów, nie martwić się złym samopoczuciem, nie mieć wyrzutów sumieniu po jedzeniu – zapraszam Cię do kontaktu!

Karolina Tamioła - doradca żywieniowy, warsztaty kulinarne, indywidualne lekcje gotowania
Karolina Tamioła – doradca żywieniowy, warsztaty kulinarne, indywidualne lekcje gotowania, fota Agnieszka Bardeli