Site Overlay

Każdy z nas jest inny

Każdy z nas jest inny, a co za tym idzie potrzeby naszego organizmu są bardzo indywidualne. To co będzie idealne dla Ciebie, może już okazać się niekorzystnym wyborem dla Twojej siostry, taty czy przyjaciółki.

Dlatego z wielką uważnością przyglądam się każdemu, kto potrzebuje mojego wsparcia. Kiedy jest taka potrzeba kieruję na wizytę do specjalisty TMC, który rzetelnie oceni Twój stan, a my będziemy mogli wprowadzać zalecenia żywieniowe, być mogła/mógł poczuć się dobrze. Co ważne, to co jest wskazane dla Ciebie dziś, za kilka tygodni, lub o innej porze roku, może już niekoniecznie Ci służyć, dlatego istotne jest, żeby być blisko siebie, obserwować swoje potrzeby, zachcianki i w razie potrzeby konsultować. Tutaj też nie sprawdzi się popularna zasada zapatrywania się na innych, tego, że jeśli specjalista polecił coś dla danej osoby, to dla nas też może to być dobre. Nic bardziej mylnego! Tradycyjna Medycyna Chińska to holistyczne, całościowe spojrzenie na nasze ciała, najmniejsze subtelności mają znaczenie. Próbując leczyć daną dolegliwość wspieramy całe układy i narządy wpływające pośrednio na narząd wymagający zaopiekowania. Jest to bardzo ważne i tym różni się od konwencjonalnej medycyny.

Być może na pożądane efekty będziemy musieli poczekać nieco dłużej, jednak terapeutyczna wartość jedzenia jest niepodważalna i naturalna. Codziennie jemy, wprowadźmy więc pełnowartościowe jedzenie, które będzie nas wspierać, a czas przyniesie efekty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *